Supapa evacuare motor XE280C-XF355M Daf Euro 2 CF/XF 1362696,1654942
Cod: PDAF010ZON
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
DAF 85CF, 95XF 24V (XF EURO-2)
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Tip | Epuiza |
| Tip combustibil | Diesel |
| Diametru supapa | 42.5 mm |
| Diametru ax supapa | 9.0 mm |
| Lungime | 158.6 mm |
| Unghi inclinare supapa | 45.0 ° |
| Tip de conexiune | EE |
| Material | bimetal |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment