Supapa evacuare Daf CF85/95XF 1307655,1327029
Cod: 122158
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
DAF 85CF, 95XF
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Tip | Epuiza |
| Tip combustibil | Diesel |
| Diametru supapa | 42.5 mm |
| Diametru ax supapa | 9.0 mm |
| Lungime | 159.0 mm |
| Unghi inclinare supapa | 30.0 ° |
| Tip de conexiune | 1 |
| Material | bimetal |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment