Amortizor cabina spate stanga-dreapta Iveco Stralis/Trakker/S-WAY/X-WAY 2997845 504060233
Cod: 974993
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO STRALIS I, STRALIS II, S-WAY, TRAKKER I, TRAKKER II, X-WAY F2BE0641-F3HGE611Z 03.03-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Mod de montare al amortizorului | Urechea de jos / Ochiul superior |
| Tipul amortizorului | Gaz |
| Lungime | 416.0 mm |
| Lungime 2 | 317.0 mm |
| Diametru bucsa | 25.4 mm |
| Latime manson | 66.0 mm |
| Diametru bucsa 2 | 16.0 mm |
| Latime manson 2 | 44.0 mm |
| Diametru elice | 12.4 mm |
| Sistem de amortizare a vibratiilor | Double-pipe |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment