Bujie pornire Man F90/TGA 5126030015,5126030019
Cod: GF111
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MAN EL, EM, F90, F90 UNTERFLUR, G, G90, M90, NG, NL, NM, R, SD, SG, SL D0224MF-MIDR06.02.26U 04.74-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Tensiune | 19.0 V |
| Rata | 12.0 A |
| Dimensiune cheie | 22.0 mm; 24.0 mm |
| Dimensiune filet | M20 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Lungime totala | 92.0 mm |
| Adancime de montare | 41.0 mm |
| Conector | M5/3Nm |
| Moment de strangere pana la | 20.0 Nm |
| Proiectarea unei bujii incandescente | flacără |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment