Filtru ulei by pass Volvo 21170573,21561284
Cod: 51660
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Tip filtru | insurubat |
| Inaltime | 263.0 mm |
| Diametru exterior | 109.0 mm |
| Diametru interior | 101.0 mm |
| Diametru interior 2 | 91.0 mm |
| Diametru exterior etansare | 101.0 mm |
| Diametru inerior etansare | 91.0 mm |
| Dimensiune filet | 1 3/8 inch |
| Numar spire per inch | 16 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment