Brat suspensie L-705MM Scania G/P/R/T 1353445,1942147
Cod: 2098528KL
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
SCANIA 4, G I, P I, R I, T 05.95-05.19
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Tipul brațului de control al pistei | Transversal |
| Lungime | 705.0 mm |
| Diametru bucsa | 42.0 mm |
| Spatiere gauri montare | 17.0 mm/115.0 mm |
| Dimensiune filet | M30 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Marime con | 38.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment