Lampa gabarit stanga-dreapta lumina galbena LED Scania SP1050699,2PS963639-001
Cod: 2PS357008-001
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Latura |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Culoare | Galben |
| Tip bec | LED |
| Latime | 111.0 mm |
| Inaltime | 22.0 mm |
| Adancime | 51.0 mm |
| Metoda de fixare | fixare orizontala / Bolt |
| Lungime cablu | 500.0 mm |
| Tensiune | 12.0 V/ 24.0 V |
| Nivel protectie | IP67 |
| Functii aditionale | lampă de semnalizare laterală ,lumină spate |
| Numar elemente LED | 3.0 buc |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment