Lampa gabarit stanga-dreapta lumina rosie LED LD473
Cod: SM-UN080
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Culoare | Rosu |
| Tip bec | LED |
| Latime | 250.0 mm |
| Inaltime | 24.6 mm |
| Adancime | 19.7 mm |
| Metoda de fixare | suprafata |
| Lungime cablu | 250.0 mm |
| Cuier | fara umeras |
| Tensiune | 24.0 V/ 12.0 V |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment