Perna cabina fata Man TGA/TGS/TGX 81417226054,81417226067
Cod: RT2163106OA
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MAN TGA, TGS I, TGX I D2066LF01-D2876LF25 04.00-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Mod de montare al amortizorului | Urechea de jos / Ochiul superior |
| Tipul amortizorului | Gaz / Stroke-dependent damping |
| Lungime | 373.0 mm |
| Lungime 2 | 332.0 mm |
| Diametru bucsa | 12.0 mm |
| Latime manson | 50.0 mm |
| Diametru bucsa 2 | 12.0 mm |
| Latime manson 2 | 50.0 mm |
| Sistem de amortizare a vibratiilor | Double-pipe |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment