Lampa gabarit Volvo LED portocaliu 20398660,20425468
Cod: VG198620
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
VOLVO FH, FH12, FH16, FL10, FL12, FM, FM10, FM12, FM9 08.93-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Latura |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Culoare | Portocaliu / Galben |
| Tip bec | LED |
| Latime | 102.0 mm |
| Inaltime | 54.0 mm |
| Adancime | 16.0 mm/102.0 mm |
| Metoda de fixare | Pentru sistem de rack |
| Tensiune | 24.0 V/ 12.0 V |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment