Lampa gabarit stanga-dreapta Renault/Iveco/Daf 1329718,5010306792
Cod: 253404
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
DAF 95 XF; RVI PREMIUM; VOLVO FE, FL; IVECO DAILY III 04.96-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Latura |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Culoare | Portocaliu |
| Tip bec | W5W |
| Latime | 110.0 mm |
| Inaltime | 50.0 mm |
| Adancime | 18.0 mm |
| Tensiune | 24.0 V |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment