Lampa gabarit stanga-dreapta cu led Mercedes Actros 0005445411,A0005445411
Cod: 239791
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MERCEDES ACTROS MP4 / MP5 07.11-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Latura |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Cerificat si aprobat European | Da |
| Culoare | Portocaliu |
| Tip bec | LED |
| Latime | 120.0 mm |
| Inaltime | 45.0 mm |
| Metoda de fixare | negru, in relief |
| Tensiune | 24.0 V |
| Piesa de schimb | Da |
| Functii aditionale | Lampi de pozitie ,lampă de semnalizare laterală |
| Forma | dreptunghiular |
| Numar elemente LED | 4.0 buc |
| Numar gauri de fixare | 2.0 buc |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment