Lampa gabarit stanga-dreapta cu bec Mercedes Actros 0005444111,A0028206456
Cod: TD03-50-020
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Latura |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Culoare | Portocaliu |
| Tip bec | W5W |
| Latime | 110.0 mm |
| Inaltime | 41.0 mm |
| Adancime | 25.0 mm |
| Metoda de fixare | negru, in relief |
| Cuier | fara umeras |
| Tensiune | 24.0 V/ 12.0 V |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment