Filtru separator combustibil Volvo 20745605,20788794
Cod: 21380488
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
VOLVO FH, FH II, RM, RENAULT PREMIUM, KERAK
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Tip filtru | insurubat |
| Lungime | 160.5 mm |
| Inaltime | 160.5 mm |
| Diametru exterior | 111.0 mm |
| Diametru interior | 94.5 mm |
| Diametru exterior etansare | 104.0 mm |
| Pasul filetului | 1.0 mm |
| Dimensiune filet | 1 inch |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment