Amortizor suspensie cabina spate Volvo FH12/FH16 20427897,20889134
Cod: CB0006
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
VOLVO FH, FH II, FH12, FH16 D12A340-D16G750 08.93-
|
Detalii produs |
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Mod de montare al amortizorului | Urechea de jos / Ochiul superior |
| Tipul amortizorului | Gaz / teleskopowy |
| Lungime | 363.0 mm |
| Lungime 2 | 408.0 mm |
| Diametru bucsa | 30.0 mm |
| Latime manson | 45.0 mm |
| Diametru bucsa 2 | 14.0 mm |
| Latime manson 2 | 45.0 mm |
| Diametru elice | 18.0 mm |
| Sistem de amortizare a vibratiilor | Double-pipe |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment