Cap bara stanga M30X1.5 42489395,81953010083
Cod: LMI11492
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
DAF CF 65, CF 75, CF 85, LF 55, XF 105, XF 95; IVECO EUROCARGO I-III 07.87-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata / Spate |
| Parte de fixare | Stanga |
| Lungime | 120.0 mm |
| Marime con | 30.0 mm |
| Dimensiune filet | M30 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Dimensiune filet 2 | M24 mm |
| Inaltime pas filet 2 | 1.5 mm |
| Tip filet | exterior |
| Directie | stinga fata-verso |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment