Prezon roata Volvo M22x1,5 x114/124mm
Cod: 07-03-00-0695
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
RVI KERAX, MAGNUM, PREMIUM 2; VOLVO 7300, 8500, 9700, 9900, B12, FE, FH, FH II, FH III 01.91-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Metoda de fixare | Bolt |
| Lungime | 114.0 mm/124.0 mm |
| Dimensiune filet | M22 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Lungime filet | 56.0 mm |
| Cu piulita | Da |
| Diametrul nodurilor | 25.5 mm |
| Material | Otel /Galvanizat |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment