Lampa gabarit cu led lumina alba Scania 1910437,1798980
Cod: M621329
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
SCANIA 4, G I, IRIZAR PB, K, P I, R I, T 05.95-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Culoare | Alb |
| Tip bec | LED |
| Latime | 180.0 mm |
| Inaltime | 55.0 mm |
| Adancime | 40.0 mm |
| Metoda de fixare | negru, in relief |
| Lungime cablu | 220.0 mm |
| Tensiune | 24.0 V |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment