Compresor aer conditionat Daf CF/XF 1641183,1815581
Cod: NRF32477
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
DAF CF 85, XF 105 01.01-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Limitari de la producator | SANDEN ; EQUIVALENT |
| Tip compresor | SD7H15 |
| Tip de refrigerant | R134a |
| Tip de ulei de compresor | PAG 100 |
| Capacitate | 175 ml |
| Numar de caneluri | 7.0 buc |
| Numar gauri de fixare | 4.0 buc |
| Diametru fulie | 136.0 mm |
| Tensiune | 24.0 V |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment