Vascocuplaj ventilator Scania P/G/R/T 2078559,2410083
Cod: NRF49074
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
SCANIA G I, P I, R I, T DC09.108-DT16.08 03.04-05.19
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Tip | electronic |
| Forma mufa | patrat |
| Numar pini | 5.0 buc |
| Ventilator | Nu |
| Diametru exterior | 259.0 mm |
| Inaltime | 158.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 6.0 buc |
| Distantarea gaurilor de montare a ventilatorului | 200.0 mm |
| Numarul gaurilor de montare a ventilatorului | 6.0 buc |
| Diametrul flansei | 139.0 mm |
| Diametrul gaurilor flansei | 9.0 mm |
| Distanta de montare a flansei | 123.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment