Lampa gabarit stanga-dreapta cu led SM-UN016
Cod: 217ZW44
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Culoare | Portocaliu |
| Tip bec | LED |
| Latime | 98.0 mm |
| Inaltime | 38.5 mm |
| Adancime | 25.0 mm |
| Metoda de fixare | atirna |
| Lungime cablu | 220.0 mm |
| Cuier | cu umeras |
| Tensiune | 24.0 V/ 12.0 V |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment