Lampa gabarit stanga-dreapta LED lumina galbena LD128
Cod: 02.01.014
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Latura |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Culoare | Portocaliu |
| Tip bec | LED |
| Latime | 134.9 mm |
| Inaltime | 36.0 mm |
| Adancime | 20.0 mm |
| Metoda de fixare | atirna |
| Lungime cablu | 450.0 mm |
| Cuier | cu umeras |
| Tensiune | 24.0 V/ 12.0 V |
Nicio opinie pentru moment