Janta 6X170 R16 Iveco Daily 5802806217 5802305973
Cod: 5802806217
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Aplicatie | duba |
| Producator | GIANETTI |
| Latime | 5.5 inch |
| Diametru | 16.0 inch |
| Distanta gauri | 6x170 mm |
| Diametrul gaurii | CH 130 mm |
| Montarea jantei | 107.0 mm |
| Culoare | argintiu |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment