Camera franare disc simpla T20 semiremorca Kogel/Schmitz 0203275100,052508
Cod: II31098
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
BPW; KOGEL; SCHMITZ
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru diafragma | 20.0 inch |
| Lungime conector de montaj | 43.0 mm |
| Cursa | 57.0 mm |
| Dimensiune filet | M16 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Tip frana | disc |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment