Camera franare tambur semiremorca 24X24 A0074201218,A0194209418
Cod: BX7516
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MERCEDES NG 08.73-09.96
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru diafragma | 24.0 inch |
| Diametru 2 diafragma | 24.0 inch |
| Lungime conector de montaj | 290.0 mm |
| Cursa | 57.0 mm |
| Cursa 2 | 57.0 mm |
| Dimensiune filet | M22 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Tip frana | tambur |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment