Camera franare tambur dubla Man F2000/F90 81504106512,81504109513
Cod: 05-BCT20/24-G06
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MAN F2000, F90, M90 07.86-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru diafragma | 20.0 inch |
| Diametru 2 diafragma | 24.0 inch |
| Lungime conector de montaj | 75.0 mm |
| Cursa | 57.0 mm |
| Cursa 2 | 57.0 mm |
| Dimensiune filet | M16 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Tip frana | tambur |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment