Supapa admisie motor D12A340-DH12E420 Volvo FM/FH 1547492,3169490
Cod: 120166
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
VOLVO B12, FH12 D12A340-DH12E420 01.91-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Tip | Admisie |
| Tip combustibil | Diesel |
| Diametru supapa | 40.0 mm |
| Diametru ax supapa | 8.0 mm |
| Lungime | 192.1 mm |
| Unghi inclinare supapa | 30.0 ° |
| Tip de conexiune | 1 |
| Material | Otel cromo-silicic |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment