Radiator apa cu cadru motor D12A340-D16K550 Volvo FH12/FH16 20460176,20482259
Cod: 10057003
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
VOLVO FH, FH12, FH16, NH12 D12A340-D16G750 08.93-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Inaltime | 900.0 mm |
| Latime | 868.0 mm |
| Grosime | 48.0 mm |
| Cu rama | With frame |
| Material | Aluminiu |
| Tehnologie | cimentata |
| Diametru intrare | 63.5 mm |
| Diametru iesire | 63.5 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment