Disc frana fata-spate 432x45 mm Iveco EuroCargo/Stralis/Trakker 7189475,500042200
Cod: VAL187264
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO EUROCARGO I-III, EUROCARGO IV, EUROCARGO V, EUROSTAR,
EUROTECH MH, EUROTECH MP, EUROTECH MT, EUROTRAKKER, STRALIS I 01.91-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata / Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 432.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Grosime minima | 37.0 mm |
| Inaltime | 138.5 mm |
| Numar gauri de fixare | 12.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 210 mm |
| Diametru gaura | 240.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment