Disc frana punte spate Man F2000/TGA/TGM/TGS/TGX 81508030021,81508030041
Cod: VAL187076
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MAN E2000, F2000, TGA, TGL I, TGM I
TGM II, TGS I, TGS II, TGX I, TGX II 10.0D-Electric 01.94
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 432.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Grosime minima | 35.0 mm |
| Inaltime | 135.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 208 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment