Amortizor cabina fata Volvo FH/FM 21111925,3198836
Cod: CB0040
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
VOLVO FH, FH II, FH12, FH16, FM, FM II, FM12, FM9, FMX 08.93-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Mod de montare al amortizorului | Urechea de jos / Arborele superior |
| Tipul amortizorului | ulei / Spring-supported shock absorber |
| Lungime | 226.0 mm |
| Lungime 2 | 336.0 mm |
| Diametru bucsa | 25.4 mm |
| Latime manson | 45.0 mm |
| Diametru bucsa 2 | 20.0 mm |
| Latime manson 2 | 45.6 mm |
| Diametru elice | 12.4 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment