Compresor aer conditionat Scania P/G/R/T 1531196,1888032
Cod: 1986AD1164
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
SCANIA G I, G II, L, P I, P II, R I, R II, S 01.03-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Tip compresor | SD7H15 |
| Tip de refrigerant | R134a |
| Tip de ulei de compresor | PAG 100 |
| Capacitate | 240 ml |
| Numar de caneluri | 10.0 buc |
| Numar de nervuri | 10.0 buc |
| Numar gauri de fixare | 4.0 buc |
| Diametru fulie | 120.0 mm |
| Tensiune | 24.0 V |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment