Filtru ulei motor DCI4-B-MIDR06.20.45I41 Renault Midlum 5010240400,W1160/2
Cod: 92140E
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Tip filtru | insurubat |
| Inaltime | 178.0 mm |
| Diametru exterior | 108.0 mm |
| Diametru interior | 93.0 mm |
| Diametru interior 2 | 93.0 mm |
| Diametru exterior etansare | 104.0 mm |
| Diametru inerior etansare | 93.0 mm |
| Dimensiune filet | 1 1/8 inch |
| Numar spire per inch | 16UN |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment