Cap bara directie stanga fata-verso Daf/Iveco/Man/Mercedes 81953016329,A0003307235
Cod: FE04385
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
DAF CF 65, F 1100; IVECO MK, ZETA; MAN FOC, L2000, M 2000 L, TGL I 08.73-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Stanga / Dreapta |
| Lungime | 105.0 mm |
| Marime con | 22.0 mm |
| Dimensiune filet | M28 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Dimensiune filet 2 | M18 mm |
| Inaltime pas filet 2 | 1.5 mm |
| Tip filet | exterior |
| Directie | stinga fata-verso |
| Diametru teava | 30.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment