Cap bara punte fata parte montare dreapta Volvo/Renault 21408207,7422603162
Cod: AUG11210
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
RVI C, K, T; VOLVO FH, FH II, FH III, FH16, FH16 II, FH16 III, FM II 01.03-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta |
| Lungime | 149.0 mm |
| Marime con | 28.9 mm |
| Dimensiune filet | M30 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Dimensiune filet 2 | M20 mm |
| Inaltime pas filet 2 | 1.5 mm |
| Tip filet | exterior |
| Directie | dreapta fata-verso |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment