Cap bara stanga fata-verso Daf CF/XF 1190653,1315447
Cod: FE02546
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
DAF 75, 75 CF, 85, 85 CF, 95 XF, CF 75, CF 85, LF, XF 105, XF 95 01.70-
|
Detalii produs |
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Stanga / Dreapta |
| Lungime | 115.0 mm |
| Marime con | 26.0 mm |
| Dimensiune filet | M30 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Dimensiune filet 2 | M20 mm |
| Inaltime pas filet 2 | 1.5 mm |
| Tip filet | exterior |
| Directie | stinga fata-verso |
| Dimensiune cheie | 30.0 mm |
| Grosime | 107.0 mm |
| Diametru teava | 35.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment