Cap bara punte fata dreapta Volvo/Renault 7403193731,3193731
Cod: 03.31.050
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
RVI PREMIUM, PREMIUM 2; VOLVO 7300, 8300, 8500, 8700, 8900, 9400, 9500 08.93-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta |
| Lungime | 120.0 mm |
| Marime con | 28.6 mm |
| Dimensiune filet | M26 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Dimensiune filet 2 | M20 mm |
| Inaltime pas filet 2 | 1.5 mm |
| Tip filet | interior |
| Directie | dreapta fata-verso |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment