Cap bara dreapta Mercedes Actros MP2/MP3/MP4/MP5 0004606048,A0004607548
Cod: 119207
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MERCEDES ACTROS, ACTROS MP2 / MP3, ACTROS MP4 / MP5, ANTOS, AROCS 01.73-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata / Spate |
| Parte de fixare | Dreapta |
| Lungime | 120.0 mm |
| Marime con | 32.0 mm |
| Dimensiune filet | M30 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Dimensiune filet 2 | M27 mm |
| Inaltime pas filet 2 | 1.5 mm |
| Tip filet | exterior |
| Directie | dreapta fata-verso |
| Diametru teava | 40.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment