Cap bara punte fata stanga-dreapta Mercedes/Renault 0014601648,5001830480
Cod: 279229
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MERCEDES ACTROS, ACTROS MP2 / MP3, AXOR, AXOR 2, SK; RVI KERAX, PREMIUM 10.80-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta |
| Lungime | 75.0 mm |
| Marime con | 32.3 mm |
| Dimensiune filet | M26 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Dimensiune filet 2 | M27 mm |
| Inaltime pas filet 2 | 1.5 mm |
| Tip filet | interior |
| Directie | dreapta fata-verso |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment