Lampa gabarit galbena cu fire Man F2000/TGA/TGL/TGM/TGS/TGX 81252606104,81252606101
Cod: LD097
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MAN F2000, L2000, M 2000 L, M 2000 M, TGA, TGL I, TGM I, TGS I, TGX I 10.93-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Latura |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Culoare | Portocaliu / Galben |
| Tip bec | LED |
| Latime | 65.0 mm |
| Inaltime | 65.0 mm |
| Adancime | 29.5 mm/65.0 mm |
| Lungime cablu | 1330.0 mm |
| Tensiune | 24.0 V |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment