Proiector ceasta stanga Man TGA/TGS 81253206111,FL-MA001L
Cod: 81253206111
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: MAN LION´S STAR, TGA, TGS I 04.00
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Stanga |
| Tip bec | H4 / P21W |
| Tensiune | 24.0 V |
| Bec | Nu |
| Lumina de cautare cu raza lunga | Nu |
| Cu indicator | Da |
| Aplicatie de la | 04.00 |
| Piesa de schimb | Da |
| Greutate | 1,44kg |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment