Electromotor pornire Scania 24V- 6,7KW LES0209 0001330042 0001371006
Cod: LES0209
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
SCANIA 4, 4 BUS DC11.03-DSC9.15 05.95-04.08
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Tensiune | 24.0 V |
| Putere nominala | 6.7 kW |
| Numar gauri | 3.0 buc |
| Numar gauri filetate | 0.0 buc |
| Directie rotire | sensul acelor de ceasornic |
| Diametrul flansei | 92.0 mm |
| Numar dinti | 11.0 buc |
| Lungime | 361.0 mm |
| Greutate | 12,44kg |
Nicio opinie pentru moment