Electromotor pornire Volvo 24V-4KW 21477586,85000447
Cod: LES0459
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
VOLVO FM7 D7C250/D7C290 08.98-12.01
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Tensiune | 24.0 V |
| Putere nominala | 4.0 kW |
| Numar gauri | 3.0 buc |
| Directie rotire | sensul acelor de ceasornic |
| Diametrul flansei | 92.0 mm |
| Numar dinti | 12.0 buc |
| Tip cutie viteze | Cu reducerea transmisiei |
| Reconditionat | Nu |
Nicio opinie pentru moment