Electromotor Mercedes Actros MP2/MP3 004151950180,A0041519501
Cod: LES0543
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Tensiune | 24.0 V |
| Putere nominala | 6.2 kW |
| Numar gauri | 3.0 buc |
| Directie rotire | sensul acelor de ceasornic |
| Diametrul flansei | 92.0 mm |
| Numar dinti | 11.0 buc |
| Lungime | 391.0 mm |
| Tip | self-bearing |
| Greutate | 17,89kg |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment