Electromotor pornire Scania 24V, 6,6 KW, 11 DINTI 0986017760 , 1357709
Cod: 243708631
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
SCANIA 4, 4 BUS DC11.01-DT12.08 05.95-04.08
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Tensiune | 24.0 V |
| Putere nominala | 6.7 kW |
| Numar gauri | 3.0 buc |
| Directie rotire | sensul acelor de ceasornic |
| Diametrul flansei | 92.0 mm |
| Numar dinti | 11.0 buc |
| Lungime | 434.0 mm |
| Tip | self-bearing |
| Greutate | 19,94kg |
Nicio opinie pentru moment