Rulment intermediar Iveco Daily FI 40mm 42535254, 42554407,42561251
Cod: AUG55455
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Diametru interior | 40.0 mm |
| Spatiere gauri montare | 170.0 mm |
| Diametru gaura fixare | 12.5 mm |
| Latime | 47.0 mm |
| Inaltime suport arbore | 57.0 mm |
| Latime | 22.0 mm |
| Inaltime pana la axa rulment | 57.0 mm |
|
Detalii TecDoc
|
|
|---|---|
| Diametru interior [mm] | 40.0 |
| Grosime [mm] | 22.0 |
| Greutate [kg] | 1.16 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment