Rulment intermediar Iveco Daily FI 45mm 42538439, 93156460,93157025
Cod: AUG53465
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Diametru interior | 45.0 mm |
| Diametru exterior | 120.0 mm |
| Spatiere gauri montare | 169.0 mm |
| Diametru gaura fixare | 13.5 mm |
| Latime | 37.5 mm |
| Inaltime suport arbore | 57.0 mm |
| Latime | 19.0 mm |
| Inaltime pana la axa rulment | 57.0 mm |
|
Detalii TecDoc
|
|
|---|---|
| Diametru interior [mm] | 45.0 |
| Grosime [mm] | 19.0 |
| Greutate [kg] | 1.08 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment