Far dreapta Daf CF/XF 106 1835875, 1ED010116-521
Cod: 1835875
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
DAF CF, XF 106 10.12-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta |
| Tip lampa | halogen |
| Bec far | H1 / H7 / P21W |
| Bec suplimentar | P21W /LED |
| Culoare semnalizator | Transparent |
| Culoare insert | cromat |
| Tensiune | 24.0 V |
| Functii aditionale | Indicator de rotire ,Lampi de pozitie ,faza scurta ,lumini de zi ,semnalizare |
| Functie lumini de zi | Da |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment