Disc frana fata 290X26MM Iveco Daily III 2.8D/3.0D 42471214,FCR235A
Cod: 02-IV001
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO DAILY III 2.8D/3.0D 11.01-04.06
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 290.0 mm |
| Grosime | 26.0 mm |
| Grosime minima | 23.0 mm |
| Inaltime | 53.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 9.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 80.0 mm |
| Diametru gaura | 110.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment