Disc frana fata Iveco Daily IV/V/VI 2996121,504121612
Cod: 960512
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO DAILY III, DAILY IV, DAILY V, DAILY VI 2.3D-Electric 09.02-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 290.0 mm |
| Grosime | 28.0 mm |
| Grosime minima | 25.0 mm |
| Inaltime | 46.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 9.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Suprafata | pictat |
| Diametrul gaurii | 64.0 mm |
| Diametru gaura | 95.0 mm |
| Disc de frana cu rulment | Nu |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment